Ветеранський простір

це місце, дружнє до учасників бойових дій та їхніх сімей, як можливість почути та оцінити запити та надати якісний чутливий сервіс.

Крім того, простір також є майданчиком для консолідації громадських та благодійних організацій, муніципальних та державних інституцій, ЗМІ, соціально відповідального бізнесу задля якісної синергії та створення однорідного інклюзивного суспільства.

Від заснування в лютому 2024-го і до сьогодні у просторі:
Проведено більше 60 заходів
серед них: освітні, зустрічі із представниками міських інстанції, зустрічі із священиком, освітні програми центру зайнятості а також заходи соціально-психологічного спрямування які відвідали більше 600 людей
Надано більше 100 консультацій
психологічної підтримки, терапії та підтримки щодо прав ветеранів, доступ до ресурсів для адаптації та працевлаштування.
Залучено більше 10 організацій
що дозволяє охопити більшу кількість ветеранів, створюючи більше можливостей для їх підтримки. співпраця різних організацій створює потужну мережу підтримки, яка допомагає ветеранам через обмін інформацією, ресурсами та спільними заходами.
Сила в єдності: відновлюємось разом, підтримуємо один одного!

Мета: Сприяти якісним суспільним змінам у напрямку реінтеграції ветеранів, членів їх сімей та мешканців громад Івано-Франківської області, вибудовування нових моделей, підходів та рішень для спільного подолання наслідків війни.

Значення: За даними Міністерства у справах ветеранів України, нині в Україні зареєстровано близько 1 млн ветеранів.
В Івано-Франківській області наразі перебуває на обліку близько 20 тисяч учасників бойових дій, у тому числі поранених, та понад 1,6 тисячі членів сімей загиблих та зниклих безвісти захисників. У зв'язку з продовженням війни їх кількість зростає.
Ці люди, члени їхніх родин та жителі громад потребують системних реінтеграційних заходів для формування оптимістичного прогнозу життя, працевлаштування ветеранів та спільного подолання громадами наслідків війни. Додатковим викликом є ​​те, що політики формуються за сценарієм активної стадії повномасштабної війни. Тому рішення мають бути більш систематичними та збалансованими між довгостроковими та реактивними.
Причини існування проблеми реінтеграції ветеранів у суспільне життя такі:
  • труднощі в знаходженні спільної мови з особами, які не мають досвіду участі в бойових діях, в тому числі з членами сім'ї,
  • наявність ПТСР,
  • формування залежностей,
  • втрата роботи та труднощі з пошуком нової (особливо після травм),
  • відсутність єдиного стандарту реінтеграції ветеранів у суспільство на державному рівні.
Ми об'єднуємо:
Ветеранів та членів їхніх сімей
Простір - це місце де ветерани та члени їх родин можуть зблизитися та отримати кваліфіковану допомогу фахівців
Спільноти ветеранів, та їх родин
Тут ви можете знайти однодумців, розробляти та реалізовувати спільні проєкти
Міські інституції
Ветеранський простір є безпечним місцем комунікації ветеранів із міськими інститутами управління
Громадські ініціативи
Простір є місцем єднання та допомоги тими хто має на це обмежені можливості
Слідкуйте за нами в соціальних мережах:
Made on
Tilda